Artur Nowacki

Główny Instruktor

Brief info

Wersja Angielska

Ojciec dwójki dzieci, uważany przez legendarnego Sangtiennoi Sor. Rungroj (mistrz stadionów Lumpinee i Raja, mistrz świata WMC) za jednego z nielicznych trenerów klasy światowej, Artur Nowacki jest sławny ze swoich zdolności trenerskich i biegłości w Muay Thai. Mając uczniów z 14 krajów, z różnych środowisk kulturowych, zasłynął z unikalnej, jedynej w swoim rodzaju umiejętności doprowadzenia początkujących do najwyższego poziomu w bardzo krótkim czasie.
To, co zwykle zajmuje sportowcom około 10 lat, jego uczniowie osiągają w ciągu 2-3. Ostatni z jego podopiecznych walczył z Saenchai, Manachai i Saensiri po zaledwie 18 miesiącach treningu. Trzeba wspomnieć, że Saenchai jest żyjącą legendą i najlepszym na świecie zawodnikiem w rankingu pound for pound (z uwzględnieniem wagi), Manachai jest mistrzem świata z ponad 200 zwycięstwami, notowanym jako nr 1 na prestiżowym stadionie Lumpinee, a Saensiri, z ponad 200 walkami jest mistrzem MX Muay Thai Xtreme.
W czasie pracy dla Sangtiennoi Artur był odpowiedzialny między innymi za jednego z bardziej cenionych w Tajlandii zawodników - Thanonchai Sor. Sangtiennoi, który zdobył nagrodę 2015 Siam Sport Fighter of the Year (Wojownik Roku).
W 2018 i 2019 r. Artur był konsultantem centrum leczniczego Clarity Thailand, cenionym przez współpracujący personel kliniczny, w tym psychologów. W 2020 r. stworzył i opracował program szkoleniowy dla EASE Performance Coaching opierający się o 3 filary:

  • uważność
  • wrażliwość na bodźce sensoryczne
  • zdolność świadomego ukierunkowania uwagi

Poza trenowaniem sportowców, Artur udziela konsultacji na bazie swojej wiedzy o Muay Thai i doświadczenia życiowego.

Pełna Historia Artura